
Подушка для вагітних і для годування немовлят
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB_001
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка для вагітних і для годування немовлят
Тканина - ХЛОПОК 100%
Наповнювач — Кульковий холофайбер
Размер 140см*75см
Знімний чохол
Виробництво Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | U-подібна |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Машинне прання | Так |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Фіксатори по краях | Ні |
| Довжина по зовнішньому краю | 1400 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 2 г |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



