
Прозорий рюкзак Nika Torri Сірий
210 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RK10000006
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак прозорий із сертифікованої прозорої плівки ПВХ з ремінними ручками
Зручно для дитячого садка, змінного взуття та прогулянок з дитиною від року до 5 років ви легко знайдете потрібну дитині іграшку в прозорому рюкзаку.
Прозорий рюкзак підійде до басейну, для подорожей, зберігання дитячих іграшок, речей.
Виробник: Nika Torri, Україна
Доступні кольори: Червоний, Чорний, Білий, Золотий/Бежевий, Сірий, Лимон, Жовтий, Марсала/Бордовий, Синій, Фіолетовий, Помаранчевий, Бузковий, Рожевий, Зелений, Волошка
| Довжина, см | Висота, см | Ширина, см | |
| Розмір | 23 | 30 | 10 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 2 л |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nika Torri | Nika Torri |
| Тип товару | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






