
Косметичка прозора Nika Torri Бежевий
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CP00000005
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозора косметичка із плівки ПВХ на змійці, укріплена пластиковим каркасом. Усі шви оброблені сумковою тасьмою. Великий вибір кольорів.
Розміри: 23*15*10
Виробництво: Україна
ТМ: Nika Torri 🦋
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Поштучно |
| Nika Torri | Nika Torri |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

