
Прозора комбінована пляжна сумка, розмір 36*34*14, Рожевий
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPL_11
- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
Прозора комбінована пляжна сумка — це універсальна, містка та міцна сумка для щоденного користування, здатна замінити всі інші сумки.
Сумка має прямокутну, трапецієподібну або квадратну форму та має вигляд як пакет зі зручними великими ручками.
Таку сумку можна надіти на плече або тримати в руках.
Моделі сумок мають різноманітний вигляд і здійснюються з різних матеріалів. Така сумка може бути повністю м'якою або мати тверде дно.
Моделі яскравих кольорів роблять сумку привабливішою і з такою сумкою можна вже піти не тільки в магазин за покупками, а й використовувати її в повсякденному житті.
Різноманітність моделей можна застосувати у гардеробі будь-якої жінки.
Таку сумку може носити будь-яка жінка, незалежно від стилю. Чудово поєднуються сумки зі студентським і зі спортивним стилем. Їх можна брати й на спортивні та святкові заходи, на пляж, в крамницю
Розмір 36*34*14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Ручки | Дві |
| Форма | Трапеція |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Поштучно |
| Тип товару | Сумка шопер |
- Ціна: 180 ₴


