
Прозора пляжна сумка-шопер Червоний
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SPL_01
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-шопер — це універсальна, містка та міцна сумка для щоденного користування, здатна замінити всі інші сумки, має прямокутну форму та має вигляд як пакет зі зручними великими ручками.
Сумку можна надіти на плече або тримати в руці, косметичка в подарунок
Практично зручно та містко.
Така сумка підійде для будь-якого випадку і як міський варіант, так і для пляжу.
висота — 25 см
довжина — 35 см
ширина — 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nika Torri | «Власне виробництво» |
| Розмір | Поштучно |
| Тип товару | Сумка шопер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


