
Органайзер із трьох косметичок Nika Torri Золотистий
320 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: OZ905_C123
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо вам набридло, що ваша косметика, таблетки. розкидані будь-де - тоді Вам до нас.
Набір із 3х прозорих органайзерів із сертифікованої прозорої плівки ПВХ з кольоровою окантовкою від виробника.
Розмір
18*14*4
24*20*5
30*22*10
Органайзери непромокаючі, підходять для упаковки документів, фотографій, портмоне, гаманця, косметики, засобів для догляду.
Наші органайзери стануть Вам у нагоді в подорожі, при відвідуванні басейну, сауни, масажу і просто в господарстві
Виробник: Nika Torri, Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Несесер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Для вагітних | Для дрібниць |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nika Torri | Nika Torri |
| ПВХ + спанбонд | Плівка ПВХ |
| Тип товару | Органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/набір


