
Косметичка зі спанбонду Nika Torri Морської хвилі
100 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS30000010
+380 (93) 270-38-59
Менеджер- +380 (67) 959-58-81Директор
- +380 (66) 435-19-00Юрист із захисту авторських прав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка из спанбонда Nika Torri
Косметичка из спанбонда полупрозрачная отлично подойдет для путешествий, похода в спортзал, бассейн.
Размер: Длина 23 см, Высота 15 см, Ширина 10 см
Производитель Nika Torri, Украина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Поштучно |
| Nika Torri | Nika Torri |
| Тип товару | Косметичка, Прозорі Сумки Поштучно, Поштучно |
| Колір | Морської хвилі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


